بیمارستان خصوصی تخصصی و فوق تخصصی عرفان تهران

بیمارستان فوق تخصصی عرفان
? نام مرکز: بیمارستان عرفان ? درباره مرکز: ✅ بیمارستان خصوصی تخصصی و فوق تخصصی عرفان در تاریخ 12/12/1385، به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی و مراقبتی پیشرفته در زمینی به مساحت 4480 متر مربع و با زیربنای 20000 مترمربع در 9 طبقه آغاز به کار نمود. ? این بیمارستان دارای 180 تخت فعال و شامل اتاق‌های تک تخته ، دو تخته و بخش ویژه می باشد. ? برخی ویژگی های این بیمارستان عبارتند از: ?رعایت آخرین استانداردهای بیمارستانی ?اتاق های عمل مجهز به تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی ?برخورداری از م...
More

مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) مشهد مقدس

مرکز انکولوژی رضا (ع)
? نام مرکز: مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) ? درباره مرکز: ? یکی از بزرگ ترین و مجهزترین مرکز پرتودرمانی کشور ? عضو رسمی سازمان جهانی سرطان (UICC) ? با هدف استفاده از فناوری های نوین و انجام موفق درمان بیماران، طرح احداث مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) در سال 1386 به بهره برداری رسید و به سرعت توسعه یافت. مرکزی که هم اکنون با داشتن 5 دستگاه شتاب دهنده پیشرفته در کنار سایر تجهیزات و دستگاه های تشخیصی و درمانی به عنوان بزرگ ترین و مجهزترین مرکز پرتودرمانی کشور، روزانه...
More

انستیتو کنسر (سرطان) بیمارستان امام خمینی (ره)، تهران، ایران

انستیتو کنسر (سرطان)
انستیتو کنسر (سرطان) بیمارستان امام خمینی نخستین مرکز تخصصی آموزشی، پژوهشی و درمان در حوزه سرطان است. این مرکز زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران و در مجموعه بیمارستانی امام خمینی (ره) می باشد.  (بیشتر…)
More

مركز فوق تخصصي سرطان هاي زنان در بيمارستان خاتم الانبياء (ص)، تهران، ایران

مركز فوق تخصصي سرطان هاي زنان در بيمارستان خاتم الانبياء (ص)
مركز فوق تخصصي سرطان هاي زنان با همكاري جمعي از اساتيد فوق تخصص زنان در محل درمانگاه بيمارستان خاتم الانبياء (ص) شروع به كار نموده است. (بیشتر…)
More

مرکز سرطان رضوی، بیمارستان رضوی، مشهد، ایران

مرکز سرطان بیمارستان رضوی
مرکز سرطان "مهر رضوی" به عنوان یکی از پیشرفته ‌ترین مراکز تخصصی تحقیقات، آموزش، غربالگری، تشخیص و درمان سرطان در بیمارستان فوق تخصصی رضوی می باشد. (بیشتر…)
More