رابطه خطر ابتلا به سرطان پستان با وزن بالا

obese woman1
یکی از سوالات مطرح در بین خانم های دارای وزن بالا، اینست که آیا خطر ابتلا به سرطان پستان با وزن بالا، مرتبط است؟ در این پست، برآنیم که با استناد به تحقیقات صورت گرفته، به این پرسش، پاسخ دهیم. (بیشتر…)
More

خطر ابتلا به سرطان پستان با سابقه سقط جنین

breast cancer and pregnancy
یکی از نگرانی ها در خانم های با سابقه سقط جنین، نگرانی بابت این سوال است که آیا خطر ابتلا به سرطان پستان با سابقه سقط جنین افزایش می یابد؟ در این پست، به توضیح راجع به این سوال خواهیم پرداخت. (بیشتر…)
More

رابطه سرطان پستان با عدم حضور توده

breast cancer mass
یکی از سوالاتی که ممکن است در بین خانم ها مطرح باشد، این است که اگر هیچ علائمی در پستان وجود نداشته باشد، به معنی عدم ابتلا به سرطان پستان است؟ ما در این پست به بررسی رابطه سرطان پستان با عدم حضور توده می پردازیم. (بیشتر…)
More

رابطه امواج ماموگرافی با سرطان پستان

mamography fear
یکی از ترس های شایع بین خانم ها برای انجام ماموگرافی، ترس این است که ممکن است که امواج ماموگرافی خود سبب سرطان پستان شوند. ما در این پست به رابطه امواج ماموگرافی با سرطان پستان می پردازیم. (بیشتر…)
More

آیا نمونه برداری (بیوپسی) سبب پخش توده های سرطان پستان در بدن می شود؟

breast biopsy fear
زمانیکه پزشک، به بیمار توصیه انجام نمونه برداری (بیوپسی) را می نماید، یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن بیمار ایجاد شود، این است که آیا این آزمایش می تواند منجر به گسترش سرطان گردد؟ (بیشتر…)
More

رابطه سرطان پستان و سابقه خانوادگی ابتلا به سرطان

historic family and breast cancer
فرض کنید شما هیچگونه سابقه خانوادگی ابتلا به سرطان پستان ندارید. آیا باز هم امکان ابتلا به این نوع سرطان در شما وجود دارد؟ (بیشتر…)
More