دکتر رهام سالک ، متخصص کلینیکال رادیوتراپی انکولوژی، مشهد، ایران

 دکتر رهام سالک

دکتر رهام سالک ، اطلاع‌ رسانی و فرهنگ‌ سازی مناسب را عامل مهمی در جلوگیری از شیوع سرطان می داند.

دکتر رهام سالک ، عضو انجمن انکولوژی و نیز انجمن تحقیقات سرطان اروپا، تحقیقات متعددی را در زمینه سرطان انجام داده و در سال 96 موفق به کسب رتبه  اول در جشنواره پژوهشگر برتر دانشگاه گردید.

سوابق تحصیلی

پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تخصص کلینیکال رادیو تراپی انکولوژی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

سوابق کاری

* هیات علمی آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

* رئیس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

* رئیس بخش رادیوتراپی انکولوژی بیمارستان امام رضا (ع)

محل کار

*  خراسان رضوی، مشهد، خيابان کوهسنگي، ميدان الندشت، بيمارستان اميد

*  خراسان رضوی، مشهد، خيابان ابن سينا، ميدان امام رضا (ع)،  بيمارستان امام رضا (ع)، بخش راديوتراپي انكولوژي

* آدرس مطب: خراسان رضوی، مشهد،  خيابان چمران، چمران 6/2،  گلستان شرقی، ساختمان آپادانا،  طبقه دوم

* تلفن مطب: 76 – 74 06 28 32 – 051

10 thoughts on “دکتر رهام سالک ، متخصص کلینیکال رادیوتراپی انکولوژی، مشهد، ایران

    1. کسی که متعهد باشه مریضشو در مرحله بحران به دانشجویان بیسوادش نمیسپره‌‌. این موضوع باعث شد مادر من از دنیا بره و بد ترین خاطرات از پرستاران دختر و هرزه بیمارستان امید توی ذهنم هست و آزارهایی که مادرم رو دادند سر اینکه تخصص و مهارت نداشتن. و من هر روز با مروز این خاطرات صد بار میمیرمو اشک میریزم

  1. آقای دکتر سالک پزشک متعهد، با اخلاق، صبور و به روز در تخصص سرطان شناسی بوده و. قطعا از بهترین انکولوژیستهای ایران هستند. در گزینش ایشان برای درمان بهیچوجه شک نکنید. برای ایشان همواره آرزوی بهروزی موفقیت و سلامتی دارم.

  2. ایشان ازمعدودپزشکانی هستندکه دردرجه اول انسان والایی هستن وبانگاه انسانی ومتعهدانه والبته باتخصص مثال زدنی بیمارخودشونوویزیت میکنن،بنده سالهاتحت نطرایشون درمان شدم وصددرصدنتیجه گرفتم وهمیشه مدیون ایشون خواهم بود.امیدوارم همیشه سالم وتندرست باشن.

  3. آقای دکتر سالک پزشکی حاذق و مسوولیت پذیرند.من دوسال است که تحت درمان سرطان توسط ایشان هستم. همیشه دو یا سه دانشجو همراهشان هست اما به معاینه دانشجو برای درمان اعتماد نمیکنه. خداوند این نخبه های واقعی وطن را از گزند افات این زمانه حفظ کند.تا سالهای سال به خاک وطن متعهد وپایبند باشند و مرهم زخم خورده این دیار باشند.

  4. ایشان دکتر حاذقی هستند و با اخلاق.اما با دوستی که در مورد بیمارستان امید نوشته اند کاملا موافقم.کادر پرستاری برای بیماران سرطانی در حد صفر که زیر صفر است.بیسواد بی اخلاق.یک آنژیو کت هم نمیتونن درست در رگ بیمار وارد کنند.مخصوصا پرستاران خانم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *