بیمارستان ناظران مشهد مقدس: یکی از بزرگترین بیمارستان های خیریه انکولوژی در ایران

۱ min read
بیمارستان ناظران مشهد

اگر در جست و جوی یک مرکز درمانی خیریه تخصصی انکولوژی هستید، بی شک بیمارستان ناظران مشهد مقدس یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

✅ درباره مرکز:

بیمارستان ناظران مشهد تنها بیمارستان خیریه آنکولوژی شهر مشهد است. این بیمارستان با بکارگیری نیروی انسانی توانمند، متعهد و استفاده از تجهیزات مدرن، به ارائه خدمات تشخیصی و درمانی ایمن، اثربخش و با کیفیت با اتکا به توان خیرین به بیماران علی الخصوص اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار می پردازد. این مرکز با رعایت حقوق بیمار در راستای استانداردهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گام بر می دارد.

Nazeran-hospital-cancer-mashhad-oncology

بازماندگان مرحوم حاج عباس ناظران در احـداث و تجـهیز این مـرکـز تخصصی که وابسته به انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد نیز می باشد، نقش به سزایی داشته اند.

بخش های بستری بیمارستان ناظران مشهد

ICU: بخش مراقبت های ویژه، شامل ۱۲ تخت بیمارستانی می باشد و در طبقه اول بیمارستان واقع شده است.

ICU-Cancer

دپارتمان جراحی داخلی (لاله): بخش لاله در طبقه  اول بیمارستان ناظران مشهد واقع شده است. دارای  دو لاین آبی (جراحی) و سبز (داخلی) است. لاین آبی شامل ۹ اتاق و ۱۵ تخت و لاین سبز شامل ۱۱ اتاق و ۱۸ تخت می باشد.

laleh- General-cancer

دپارتمان هماتولوژی و انکولوژی شقایق: بخش شقایق در طبقه دوم بیمارستان ناظران مشهد واقع شده است. این بخش شامل ۳۵ تخت بیمارستانی می باشد که در فضایی آرام با طراحی دلنشین و مناسب برای بیماران نیازمند به درمان های هماتولوژی و انکولوژی در نظر گرفته شده است.

shaghayegh- homotology-cancer

اتاق عمل: اتاق عمل های بیمارستان در طیقه اول واقع شده است که دارای تجهیزات پیشرفته جراحی می باشد.

Opration-room-nazeran-

بخش های سرپایی بیمارستان ناظران مشهد

اورژانس: شامل بخش های بستری بیماران حاد، بستری بیماران سرپایی، اتاق عمل اورژانس، اتاق تریاژ، اتاق CPR، اتاق گچ گیری، اتاق معاینه بیمار، بخش تراپی و تزریقات

emergency-nazeran

شیمی درمانی سرپایی (رز): بخش رز بیمارستان ناظران در طبقه همکف با دسترسی راحت و مستقیم از درب اصلی بیمارستان قرار دارد. این بخش با واحدهای پذیرش و ترخیص و درمانگاه تخصصی و اورژانس همجوار است.

Ros- shimidarmani

کلینیک تخصصی ناظران: در طبقه همکف بیمارستان واقع شده است. کلینیک تخصصی با پزشکان متخصص و جراح به ویزیت و درمان بیماران می پردازد.

کلنیک ناظران

پلی کلنیک بیمارستان ناظران مشهد

آزمایشگاه: آزمایشگاه در طبقه منفی یک واقع شده است. آزمایشگاه بیمارستان ناظران مشهد مجهز به تجهیزات دقیق و مدرن آزمایشگاهی و دارای بخش های مختلف تشخیصی مانند بیوشیمی، میکروب شناسی، خون شناسی، ایمونولوژی و پاتولوژی می باشد و اندازه گیری ” تومور مارکرها ” برای ” فالو آپ ” بیماران سرطانی به طور روزانه در این آزمایشگاه انجام می شود.

laboratory-cancer-nazeran-

تصویربرداری: بخش تصویربرداری واقع در طبقه منفی یک با دارا بودن پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه ها و انجام تمامی تصویربرداری های ساده و تخصصی به صورت شبانه روزی پذیرای مراجعین محترم می باشد.

OPen-MRI-nazeran

داروخانه: داروخانه بیمارستان ناظران مشهد واقع در لابی بیمارستان در مجاورت کلینیک تخصصی قرار گرفته، این داروخانه در زمره مجهز ترین داروخانه های بیمارستانی قرار دارد و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به مراجعین محترم می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس: استان خراسان رضوی، مشهد، قاسم آباد، بلوار شریعتی، شریعتی ۴۷

تلفن: ۵۱۳۵۰۰۶-۹۸

سایت بیمارستان: https://noh.ir

*منبع عکس ها سایت بیمارستان ناظران می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *